Mēs izvēlamies pulverkrāsu

Pulverkrāsošanas tehnoloģija mūsu rūpnīcā ražotajām metāla konstrukcijām nodrošina visaugstāko krāsojuma kvalitāti un pats krāsošanas process ir dabai draudzīgs.

  Piedāvājam profesionālu krāsojumu  Jūsu metāla projektiem:  

 

- virsmu sagatavošanu

- gruntēšanu

- pulverkrāsošanu

- lakošanu

 

* nodrošinām piegādi/transportēšanu un izsniedzam rūpnīcas garantiju.

 

Pulverkrāsošanas tehnoloģija:

 

Pulvera pārklājums ir pārklājuma veids, ko uzklāj kā brīvi plūstošu, sausu pulveri. Galvenā atšķirība starp parasto šķidro krāsu, pulvera pārklājumam nav nepieciešams šķīdinātājs, lai saistvielu un pildvielas daļas noturētu šķidrā suspensijas formā. Pārklājums parasti tiek uzklāts elektrostatiski un pēc tam tiek sacietēts zem siltuma, lai tas varētu plūst un veidotu "ādu". Pulveris var būt termoplastisks vai termoreaktīvs polimērs. To parasti izmanto, lai izveidotu cietu apdari, kas ir stingrāka nekā mitrā krāsa.

Katra krāsojamā detaļa pirms krāsošanas ir rūpīgi jāsagatavo, lai krāsas pārklājums uz virsmas uzklātos kvalitatīvi. Termiņus nosaka kopējais veicamo darbu apjoms.

Šāds krāsojums ir iespējams. To panāk ar vairākām krāsošanas un karsēšanas reizēm aizklājot tās vietas kuras nav paredzēts krāsot.

Pulverkrāsošanas procesā metāla detaļas tiek uzlādētas ar elektrostatisku lādiņu, kas palīdz piesaistīt krāsas putekļus. Tie uzklājas vienmērīgi (liekie krāsas putekļi nepielīp) un tāpēc karsēšanas procesā...

Pirms krāsošanas, alumīnija diski tika apstrādāti ar smilšu strūklu. Pa virsu uzklātāis lakojums piedod spīdumu un aizsargā krāsu no skrāpējumiem.

Pirmapstrādes un krāsošanas procesi ražotnē ir daļēji automatizēti, tādejādi gatavā produkcija līdz klientam nonāk visīsākajā laikā.
TOCOLOR

Iekārtas un tehnoloģijas

TOCOLOR IEKĀRTAS UN TEHNOLOĢIJAS Mēs esam strauji augošs Latvijas uzņēmums, kas ražo visdažādākās metāla konstrukcijas
Latvijas un Eiropas tirgiem.
Pulverkrāsošana ir mūsu ražotnes paplašinājums, lai sasniegtu maksimālu savas produkcijas kvalitāti
>>>

Kāpēc izvēlēties TOCOLOR ?